Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/e/6/e6758a03-abda-4087-ad54-4f8bd49895a9/polescuk.cz/web/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Chci tě podpořit

Zavítali jste na můj blog? 

Předem chci poděkovat každému čtenáři, který zavítal na můj blog. Vážím si každého, kdo je ochoten polemizovat, kdo je ochotný věcně argumentovat a kdo je ochoten stát za svým názorem.

To je totiž něco, co v mé původní domovině není příliš možné. Svobodomyslnost, individuálnost, kreativita, to vše je od malička potlačováno na úkor uniformity a kolektivismu.

Jsem proto víc než rád, když mohu zde v České republice, která se stala mým domovem, psát o tom, co mě zajímá. Tím víc, když mohu svými myšlenkami pomáhat chránit svobodu a demokracii u nás.

Souhlasíte s mými názory a rádi byste přispěli?

Došli jste čtením mých blogů k tomu, že byste rádi pomohli? To je skvělé! Jednak je to motivace pro mě, abych pokračoval, jednak je to zároveň i odměna za to, kolik času psaní, analyzování i hledání zdrojů věnuji.

Zakládám si na tom, aby bylo vše precizně ozdrojované, abych nešířil nepravdivé informace a zároveň vždy přidával nějakou hodnotu navíc.

Rozhodli jste se tedy, že byste rádi pomohli, ale nevíte jak? Pokračujte níže.

Jak můžete pomoci? 

Vaši podporu můžete vyjádřit zasláním i symbolické finanční podpory. Na oplátku se budu snažit přispívat častěji a s postupem času zvát do podcastu zajímavé hosty.

Přispět můžete částkou od 25,- Kč do 1 000,- Kč a to prostřednictvím QR kódu uvedeného níže. Peníze, budou odeslány na účet č.: 2535334153/0800. Na tento účet můžete zasílat platby v případě, že nechce využívat QR kódu. 

Mockrát vám všem děkuji. 

Andrej Poleščuk