O mně

Reading Time: 1 minute

Klasický liberalismus nemá ani zdaleka tolik prostoru, kolik si zaslouží. A platí to pro televizi, noviny i internet. Pomocí tohoto webu chci ukázat, že tradiční liberální myšlenky o individuální svobodě mají smysl. Hlas velikánů jako von Hayek anebo Popper musí být znovu slyšet. A já chci být tím, kdo se o zasadí.

Není to ovšem ani zdaleka všechno. Na tomto blogu budu komentovat, analyzovat a občas si také dělat legraci. Témata tedy budou široká, od mezinárodní politiky, přes Evropskou unii a politický bizár.

A nezůstane jen u psaní. Svůj obsah chci šířit také pomocí podcastu. Tím bych se rád přiblížil také těm, kteří nemají čas na to, aby věci mohli číst a zároveň nechtějí přijít o zajímavá témata.

Všichni jste na mém webu vítáni! O pár věcí vás však poprosím. Zdržte se vulgarit a komentářů, které nesouvisí s tématy, na které reagujete. Díky!

V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s obsahem, technickými záležitostmi či jinými problémy mě můžete kontaktovat buď prostřednictvím facebookové stránky poleščuk.cz [https://www.facebook.com/klasickyliberal/

anebo prostřednictvím e-mailu andrej.polescuk@gmail.com

https://polescuk.cz/feed/

Klasický liberál

(Andrej Poleščuk)