Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/e/6/e6758a03-abda-4087-ad54-4f8bd49895a9/polescuk.cz/web/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

[PODCAST] Rozhovor s anarchokapitalistou – právo (host Urza)

Tentokrát je to dlouhé (2h 30m) a nesestříhané (po vzájemné dohodě).

Neprobrali jsme všechno a ani zdaleka jsme se názorově neshodli, ale i o tom debaty bývají. I tak jsme ale debatovali více než dvě a půl hodiny.

Zároveň chci upozornit na to, že příští týden vyjde další rozhovor s Urzou, ve kterém se budeme zabývat vymáháním práva. To je změna oproti tomu, co zaznělo v podcastu, kde se bavili o debatě na téma vnější bezpečnosti.

P.S.: tento podcast a dva další naplánované budou na delší dobu posledními příspěvky k tématu anarchokapitalismu na tomto webu. 

Ještě předtím, než se pustíte do poslechu, tak vás všechny chci požádat o finanční pomoc pro tento web. Obsah je poskytován zdarma, zdarma už ovšem nejsou služby spojené s provozem samotného webu. Pokud se vám nabízený obsah líbí a chtěli byste, aby se tvorba mohla nadále vyvíjet, přispějte  i symbolickou částkou. Mockrát všem děkuji!

[wpedon id=“149″ align=“center“]

Přeji vám příjemný poslech!

https://soundcloud.com/klasicky-liberal/5-rozhovor-s-anarchokapitalistou-pravo-host-urza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.