Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/e/6/e6758a03-abda-4087-ad54-4f8bd49895a9/polescuk.cz/web/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Nikdo už nepotřebuje víc socialismu, pane Schulzi!

Předseda německých socialistů říká, že Unie potřebuje zastavit evropskou pravici. Já si zase myslím naprostý opak. 

Údajně se máme podívat na to, co se stalo v Česku, Rakousku a Polsku. Zastavit se prý musí také Marine lePen a její ultrapravicová strana Front National. Pokud prý bude jeho socialistická strana ve vládě, bude zachráněn proevropský pokrok Evropy.

Nicméně to není jediné, pan Schulz si také rád prosadil neexistenci stropu na přijetí v uprchlíků v Německu.

Rozumím tomu, že Martin Schulz toto dělá pro získání bodu ve své straně. Vypovídá to ovšem mnohem o jeho myšlení a úmyslech. Nedej bůh, aby se někdy stal kancléřem.

Pozn.: před nedávnem jsem napsal blog na téma potřeby liberálně-pravicové revoluce v EU. Odkaz zde.

Co se to děje?

Mě by skutečně zajímalo, co se podle Schulze stalo v Česku. Protože volby nevyhrál pravicový subjekt. ANO získalo nejvíce voličů na program levicový. To za A). Za B) není vytvořena vláda, která by dostala důvěru.

Volba prezidenta rovněž nepřinese pravicového prezidenta. Drahoš se zatím projevuje spíše jako centrista a Zeman levicový eurofederalista. Takže je na místě otázka. Co se vlastně stalo v Česku, pane Schulzi? Evidentně mi něco uniklo.

Levice = pokrok?

Společenská atmosféra

Toto je ona fráze, která naplno demonstruje onu snahu o uzurpaci moci levicí. Protěžování jednoho názoru, nerespektování a pošlapání názoru jiného. Přesvědčenost o tom, že socialistické uspořádání je jediné možné. Cokoli jiného nepřichází v úvahu.

A důsledky můžeme vidět všude po světě. Strhávání soch jižanských generálů v USA a snaha o vymazaní této kapitoly amerických dějin. Z rukou naprosto vymknutá kampaň #MeToo, kde padají hlavy, aniž by byl někdo vůbec žalován či obžalován.

Internetová cenzura v Německu. Tam sociální sítě pravidelně mažou obsah, který se mohl dotknout citů ostatních.

Evropští i američtí levičáci si přejí protěžování určitých skupin na úkor jiných. Skutečných i smyšlených sexuálních menšin. Integraci skupin obyvatel, které se na území určité země mají zdržovat pouze dočasně.

Právní prostředí

De facto každá lidská činnost je regulována. Máme zákon téměř na vše. Jak u nás, tak v Evropě. Zákonodárce chrlí jeden zákon, jedno nařízení za druhým. Pro lidi často nesrozumitelné. V některých případech se ani neví, jestli nějaký zákon a nařízení platí nebo ne. Normální člověk to nemůže stíhat. Nemůže pochopit složitý jazyk.

A přitom často levicová elita účelově právo ignoruje. Mnohdy vyzývá k tomu, aby se dodržovalo pouze tehdy, když se to hodí. Ničí tím západní hodnoty vlády práva, na kterých jsme vybudovali naši svobodnou demokratickou společnost.

Jako krásnou ukázku můžeme uvést některá americká města, která vytváří tzv. „bezpečné zóny“ pro migranty. Jde de facto o místa, kde se vedení měst snaží omezovat vynucování práva národní vládou vůči nelegálním migratum. Prý by se tak trhaly rodiny.

Upřímně si nedovedu představit situaci, kdy bych byl v České republice nelegálně a např. vedení Hradce Králové by mě odmítalo vydat. Jsme si téměř jist, že bez platného povolení by každý nelegál byl z ČR vyhoštěn anebo deportován.

Ekonomické svobody

Přes 40 % toho, co vyděláme, odevzdáme státu na daních. Za služby, které v budoucnu nemusíme dostat. Nebo snad někdo z mé generace počítá s tím, že bude mít státní důchod, který mu dovolil přežít?

Trestá se úspěch. Čím víc vyděláváte, tím víc musíte státu odevzdávat.

A co z toho vlastně máme? Jsou snad služby nabízené státem lepší, než kdybychom se spolehli na svoji vlastní soukromou iniciativu?

Zahraniční politika

Levice je slabá. Bojí se konfrontace. Inklinuje k autoritářským režimům, protože ty ovládají společnost tak, jak by si to oni bývali přáli. Slabá zahraniční politika nahrává diktátorům a náboženským despociím.

Je to díky socialistům vašeho ražení, Martine Schulzi, proč se samozvaný sultán Erdogan dovoluje nás všechny beztrestně vydírat. Proč si Írán dovoluje nám vyhrožovat raketami. Namísto, abyste bouchli do stolu a uvalili sankce,vydáváte jednu zbytečnou rezoluci za druhou.

Trump uznal Jeruzalém izraelským a co se stalo? Arabové se s tím smířili. Proto mají Američané pocit, že dokážou ovlivňovat dění okolo sebe. A díky socialistům jako jste vy, nejsme schopni ani vybudovat struktury pro boj s ruskou propagandou. Bojíme se kdejakého teroristy, přitom by to měli být oni, kdo se bude bát.

Závěr

Takže ne, Martine Schulzi, Evropa ani svět opravdu nepotřebuje více levice a socialismu. To, co potřebuje, je svoboda, síla a optimismus každého z nás. A to ani vy, ani žádný další socialistický politik nenabízí. Všem se vaše regulace a pravdy zajídají. Nechte už lidi na pokoji. Víme, jak máme žít svůj život.


Líbí se vám obsah mého blogu a chcete pomoct s jeho dalším rozvojem? Podpořte tento web darem prostřednictvím PayPal anebo převodem na účet (číslo na titulní straně). Díky!

[wpedon id=“149″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.