Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/e/6/e6758a03-abda-4087-ad54-4f8bd49895a9/polescuk.cz/web/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Zásady ochrany osobních údajů

Správce osobních údajů

Správcem osobních údajů jsem já, Andrej Poleščuk, kontaktovat mě můžete prostřednictvím e-mailové adresy andrej.polescuk@gmail.com anebo na Facebookové adrese pod jménem Andrej Poleščuk (https://www.facebook.com/zhyve.belarus29?ref=bookmarks).

Přehled zpracovávaných údajů

Tento web běží na softwarové platformě WordPress a ke svému provozu využívá soubory Cookies. Tato data jsou anonymizovaná a jednotlivé údaje nejsou spojeny s údaji konkrétních uživatelů.

E-mailové adresy, díky kterým můžete zadávat komentáře pod články, nevyužívám k žádným marketingovým účelům. Zadání e-mailové adresy slouží jako prevence před spamováním a zneužíváním komentářové sekce. Vyplněním e-mailové adresy tedy souhlasíte s jejich zpracováním.

Tento web využívá analytické nástroje Google Analytics pro měření návštěvnosti webu. Tyto údaje nejsou spárovány s údaji o konkrétních uživatelů a slouží čistě pro statistické účely.

Tímto prohlašuji, že žádné další údaje žádným způsobem nezpracovávám.

Vaše práva

Nařízení o ochraně osobních údajů (zkráceně GDPR) vám dává řadu oprávnění, která mají chránit vaše soukromí před neoprávněným zpracováním.

Mezi vaše práva patří právo: 

  • na opravu nesprávných osobních údajů
  • na vymazání osobních údajů, s jejich zpracováním nesouhlasíte a máte za to, že zde není žádný další důvod pro jejich zpracování
  • požadovat přehled zpracování osobních údajů o vaší osobě
  • odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů
  • vznést námitku, pokud se domníváte, že vaše údaje jsou zpracovávány nezákonně

Výše uvedená práva můžete využít tak, že se obrátíte na e-mailovou adresu: andrej.polescuk@gmail.com. Při uplatnění některého ze svých práv vypište přesně, jaké právo uplatňujete a na základě jakého důvodu. Váš požadavek bude zpracován bez zbytečného odkladu, nejpozději ve lhůtě 30 dní.

V případě otázek či nejasností se neváhejte obrátit na výše uvedenou e-mailovou adresu.